Dzisiaj jest: 24.2.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Ogłoszenie:

rzesy luboń lifting|laminacja rzęs|opalanie natryskowe

dodano: 2019.10.17 ważne do: 2020.06.27 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Jak przyklejam sztuczne rzęsy? Stylizację rzęs dobieram indywidualnie do każdej Klientki. Jest to doskonała alternatywa dla kobiet zabieganych, matek, osób które chcą zaoszczędzić swój cenny czas nie używając tuszu do rzęs. Czy warto doklejać sztuczne rzęsy ? Absolutnie tak. Używam lekkich rzęs z jedwabiu, dzięki czemu nie uszkadzają one naturalnych rzęs. Co oznacza rzęsy 1:1? Jest to jedna syntetyczna rzęsa doklejana do jednej naturalnej.
  • Proste i mało widoczne rzęsy ? Jak wydłużyć rzęsy naturalne? Na te pytania odpowie zabieg laminacji rzęs. Jest to zabieg, który na stałe podkreśla Twoje naturalne rzęsy. W trakcie zabiegu nakładam keratynową odżywkę, która odżywia włoski. Na koniec proponuję farbowanie rzęs, dzięki czemu staną się one optycznie dłuższe. Kiedy można malować rzęsy po liftingu? Już następnego dnia.
Jak wygląda opalanie natryskowe? Jest to szybki i zdrowy sposób opalania w specjalnym namiocie. Jak opalać się na brązowo? Tylko i wyłącznie z FakeBake i bez słońca i solarium! Odcień opalenizny dobieramy wspólnie zależnie od oczekiwań. Znamiona (pieprzyki) nie są przeciwskazaniem do opalania. Opalanie natryskowe jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży.
 
Kontakt
sl_kuba
ul. Jana III Sobieskiego 100a, 62-030 Luboń ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.slkuba.pl
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ