Dzisiaj jest: 23.3.2019, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Ogłoszenie:

Technik ds. Utrzymania Ruchu

dodano: 2019.01.07 ważne do: 2019.02.06 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.
Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla jednej z wiodących firm w branży logistycznej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Supervisor ds. Utrzymania Ruchu

Zadania na stanowisku:

• Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń technicznych w sortowni
• Prowadzenie napraw, konserwacji i przeglądów
• Odpowiedzialność za magazyn części zamiennych
• Tworzenie zapotrzebowania na zakupy materiałów, współpraca z podwykonawcami i dostawcami części zamiennych
• Koordynowanie prac podległego zespołu

Wymagania:

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży produkcyjnej lub logistycznej
• Wykształcenia średniego lub wyższego o profilu technicznym
• Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
• Umiejętności myślenia strategicznego i podejmowania kluczowych decyzji
• Uprawnienia SEP lat. E i D oraz uprawnienia cieplne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży logistycznej
• Stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny system premiowy (premia uznaniowa 7%, premia regulaminowa 13%)
• Atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie urlopu, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, świadczenia zdrowotne, dostęp do platformy rabatowej
• Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00-16.00 i 23.00-07.00
• Szkolenia wdrożeniowe i wsparcie przełożonego na każdym etapie zatrudnienia
• Pracę w nowoczesnym centrum logistycznym, zlokalizowanym w Głuchowie (pow. Poznański), z dostępem do miejsc parkingowych
• Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

Zainteresowane osoby zachęcam do wysyłania CV na adres mailowy: Magdalena.Antoszewska@workservice.pl
Kontakt
Work Service
ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane