Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Śmiertelny wypadek na A2

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Dziś chwilę po godzinie 11:00 na 165 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy doszło do wypadku drogowego.

Śmiertelny wypadek na A2

Dziś chwilę po godzinie 11:00 na 165 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brały udział dwa samochody, jeden osobowy oraz jeden ciężarowy. Niezwłocznie na miejsce zadysponowano służby ratunkowe, w tym dwa zastępy straży pożarnej z OSP Luboń. Dojazd do zdarzenia był utrudniony z powodu braku utworzenia tzw. korytarza ratunkowego. Po dojeździe na miejsce udano się na rozpoznanie. Kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Do dwóch pozostałych pasażerów konieczne było zrobienie dostępu za pomocą ciężkiego sprzętu hydraulicznego.

Zanim wydostano pasażera z tylnej kanapy przystąpiono do reanimacji. W przypadku drugiego pasażera stwierdzono zgon. Reanimacja trwała ponad 40 minut. Niestety mimo starań ratowników nie udało się uratować poszkodowanej, stwierdzono drugi zgon. Kierowca ciężarówki również został przetransportowany do szpitala. Na czas działań autostrada w kierunku Warszawy została zablokowana. Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia ustala policja.  


Czy wiesz, że
Spora część materiałów nie jest już publikowana w grupach na Facebook-u Luboń oraz Mieszkańcy Lubonia. Jeżeli chcą być Państwo cały czas na bieżąco z naszymi wiadomościami to zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook-u (
Luboni) , zapraszamy także do naszej grupy Luboń24.
 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ