Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Wypadek z udziałem 3 samochodów na Kościuszki

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

W niedzielę kilka minut przed godziną 20:00 na ulicy Kościuszki ( za wiaduktem w stronę Poznania) doszło do wypadku samochodowego.

Wypadek z udziałem 3 samochodów na Kościuszki

W niedzielę kilka minut przed godziną 20:00 na ulicy Kościuszki ( za wiaduktem w stronę Poznania) doszło do wypadku samochodowego. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe.

W wyniku jedna osoba została poszkodowana, została ona przetransportowana do szpitala. Na miejscu strażacy usuwali płyny eksploatacyjne, które wyciekły w wyniku uderzenia. Zajmowali się także kierowaniem ruchu, do czasu przybycia na miejsce policji. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej, w tym dwa z OSP Luboń.

 

Samochód Seat nadjechał od strony Poznania, kierowca zasnął za kierownicą wbił się w samochód marki Renault stojący po lewej stronie z prędkością około 160km/h, przepychając go tym samym około 24 metry na prawą stronę ulicy co spowodowało uderzenie w samochód marki Audi - Staszq

Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • wypadek
    2019-05-13 10:48:50 Zgłoś
    Samochód Seat nadjechał od strony Poznania, kierowca zasnął za kierownicą wbił się w samochód marki Renault stojący po lewej stronie z prędkością około 160km/h, przepychając go tym samym około 24 metry na prawą stronę ulicy co spowodowało uderzenie w samochód marki Audi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ