Dzisiaj jest: 2.4.2020, imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP5

Dodano: 6 miesięcy temu

30 września w naszej szkole odbywały się  wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Uczennice z klasy 8a przeprowadzały głosowanie.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP5

30 września w naszej szkole odbywały się  wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Uczennice z klasy 8a przeprowadzały głosowanie. Każdy uczeń, który był obecny w szkole miał prawo wyborcze i mógł głosować. 
Po podliczeniu głosów okazało się, że przewodniczącym został Wiktor Kocur z klasy 8b, zastępcami Wiktora są Jagoda Stando z klasy 6a  oraz Tomasz Pięta z klasy 8a. W skład prezydium SU weszli także inni uczniowie, którzy otrzymali największą liczbe głosów.
Działania nowo wybranego zarządu wspierać będą opiekunki: Pani Aneta Łukomska i Pani Paulina Zielińska. 

Aneta Łukomska / SP5

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ