Dzisiaj jest: 28.1.2020, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
Polecane

Kapitalny turniej żaków - SF Luboń

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Ze znakomitej strony pokazały się po raz kolejny nasze Żaki, które w turnieju rozgrywanym w minioną sobotę zaprezentowały znakomitą grę i świetną postawę.

Kapitalny turniej żaków - SF Luboń

Celowo nie poruszmy kwestii wyników, choć z kronikarskiego obowiązku wspomnieć trzeba, że najmłodszy zespół Szkoły Futbolu, występujący w rozgrywkach WZPN, wszystkie swoje spotkanie wygrał. Nie rezultaty jednak, a gra i postępy są w tej kategorii najważniejsze, o czym zawsze wspomina trener Leszek.
 

Trener może mieć powody do dumy, ponieważ jego podopieczni pokazali wszystko to, co doskonalą w czasie treningów. Znakomite otwarcie gry od bramki pozwoliło na toczenie wielu udanych pojedynków jeden na jednego (najważniejszy element doskonalony w tej kategorii wiekowej), a ćwiczone już w czasie letniego obozu schematy pozwoliły na walkę jak równy z równym z dużo silniejszymi fizycznie rywalami i przechylenie szali zwycięstwa na stronę Szkoły Futbolu.

W trzech meczach zespół trenera Leszka zdobył 11 goli, tracąc tylko 2. Świadczy to o prawidłowym doborze priorytetów w szkoleniu i sukcesywnej realizacji planów, w czym bardzo pomógł letni obóz – widać, że chłopcy nie boją się rozgrywać piłki ani toczyć pojedynków indywidualnych. Wiele zagrań zasługiwało na gromkie oklaski – zadowolony był też trener, który wielokrotnie podsumowując turniej podkreślił, że jest bardzo dumny ze swoich podopiecznych! Tak trzymać chłopcy!
 

SF – Orlik Mosina 3:0 (Waszkowiak, Schulz, Zimecki)

SF – LPFA 2:1 (Waszkowiak, Waszkowiak)

Sf – Talent Poznań 6:1 (Waszkowiak, Waszkowiak, Fabisiak, Stróżyk, Schlegel, Wasiela).

SF Luboń

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ