Dzisiaj jest: 29.1.2020, imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Luboń : Pies terroryzuje osiedle [WIDEO]

Dodano: 2 miesiące temu

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele informacji na temat psa który sieje postrach na osiedlu „Lubonianka”. Okazało się, że w ostatnim czasie doszło do kilku przykrych sytuacji z udziałem psa.

Luboń : Pies terroryzuje osiedle [WIDEO]

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele informacji na temat psa który sieje postrach na osiedlu „Lubonianka”. Okazało się, że w ostatnim czasie doszło do kilku przykrych sytuacji z udziałem psa. Podczas naszej wizji lokalnej spotkaliśmy kilka osób, które udzieliły nam informacje na ten temat, dotarliśmy do osób, które miały bezpośredni kontakt z psem wraz z właścicielką. Wśród tych osób jest kobieta, której pies został zagryziony, drugą osobą z którą udało nam się porozmawiać to kobieta której pies miał styczność z agresywnym psem, ale udało u się ujść z życiem. Bliskiego kontaktu z Amstaffem doznał także mężczyzna który skończył w szpitalu ze śladami pogryzień brzucha czy rąk. Konieczne było także szycie.

O pomoc poproszono także fundację, która w minionym tygodniu złożyła wizytę wraz z policją w mieszkaniu właścicieli psa. Niestety kobieta nie otworzyła im drzwi.

Mieszkańcy są na tyle zastraszeni, że organizują wspólne wieczorna wyjścia z psem. Same boimy się wychodzić – dodała jedna z kobiet.  Niektóre dzieci mają zakaz wychodzenia ze swoimi pupilami za zewnątrz.

W tej sprawie wystosowano petycję, którą wysłano do Urzędu Miasta Luboń.
Sprawą cały czas zajmuję się policja, do której co chwilę spływają skargi czy nowe zeznania dotyczące w sprawie.


Otrzymaliśmy także informacje o niemiłych wpisach publikowanych przez właścicielkę Amstaffa na jednym z portali społecznościowych. Nie wiadomo na ten moment co mają na celu opublikowane obraźliwe wpisy.

Materiał wideo : 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ