Dzisiaj jest: 25.1.2020, imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
Polecane

Pożar na Wschodniej – mieszkańcy utrudnili dojazd

Dodano: miesiąc temu

Jak informują służby, w niedzielę kilka minut po godzinie 4:00 doszło do pożaru śmietników przy bramie wjazdowej do hali garażowej.

Pożar na Wschodniej – mieszkańcy utrudnili dojazd
Jak informują służby, w niedzielę kilka minut po godzinie 4:00 doszło do pożaru śmietników przy bramie wjazdowej do hali garażowej. Do zdarzenia doszło na ulicy Wschodniej. Po dojeździe zastępu straży pożarnej pojawił się problem z dotarciem do pożaru. Wszystko za sprawą źle zaparkowanych pojazdów. Pożar szybko opanowano. Na szczęście nie zdążył strawić bramy garażowej. Spalone zostały śmietniki, śmieci, nadpalona została także elewacja bloku.

Służby apelują o parkowanie pojazdów z rozwagą. Zdają sobie sprawę, że nie ma na osiedlach wystarczająco dużo miejsc parkingowych, ale drogi pożarowe, czy zakazy parkowania zrobione są po to by w razie koniczności umożliwić szybki dojazd do zdarzenia.

W tej sprawie napisał do nas mieszkaniec a zarazem świadek interwencji służb. Nie rozumie dlaczego ochrona bloku czekająca za strażą pożarną nie podjęła próby gaszenia pożaru. W hali garażowej znajdują się gaśnice. Sprawa ta zostanie poruszona przy najbliższym spotkaniu wspólnoty – dodał .
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ