Dzisiaj jest: 24.2.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Polecane

TRWAJĄ ZAPISY NA 4. BIEG TROPEM WILCZYM W LUBONIU!

Dodano: miesiąc temu

W niedzielę 1 marca 2020 roku odbędzie się czwarta edycja Biegu Tropem Wilczym w Luboniu.

TRWAJĄ ZAPISY NA 4. BIEG TROPEM WILCZYM W LUBONIU!
W niedzielę 1 marca 2020 roku odbędzie się czwarta edycja Biegu Tropem Wilczym w Luboniu. Tego dnia w całej Polsce w patriotycznym  biegu wystartuje ponad 75 000 osób z 360 miast Tegoroczna impreza odbędzie się ponownie na terenach Nadleśnictwa Babki w Luboniu.  Tzw.  "Lasek Majoński" zlokalizowany jest w dzielnicy Lasek w pobliżu siedziby firmy Luvena S.A. Baza imprezy znajdować się będzie na ul. Magazynowej.       
                Na biegaczy do wyboru czekają dwa dystanse: symboliczny 1963m ( odnoszącego się do roku śmierci ostatniego żołnierza niezłomnego Józefa Franczaka) oraz - 5 kilometrów ( składający się z dwóch pętli). Taki wybór dystansów sprawia, że impreza jest adresowana do wszystkich: tych którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem oraz bardziej doświadczonych, którzy mogą sprawdzić formę na początku biegowego sezonu.  
                Wszystkie osoby które ukończą bieg otrzymają odlewany medal, posiłek regeneracyjny oraz bogaty pakiet startowy  ( min. koszulkę bawełnianą z podobizną Żołnierza Niezłomnego).  Wpisowe do 17 lutego wynosi 39 zł. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych. Dla dzieci rozegrane zostaną biegi na dystansach 200m (1-6 lat), 400m (7-9 lat)  i 1000m (10-15 lat). Wpisowe dla dzieci wynosi 20 zł i otrzymują one taki sam pakiet jak dorośli.

Zgłoszeń na bieg można dokonywać pod linkiem:
https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/tropem-lubon2020

Szczegółowe informacje o imprezie na stronie: 
www.tropemwilczym.wixsite.com/lubon


Adam Chudzicki


 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ