Dzisiaj jest: 2.4.2020, imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława

9 miejsce Pauliny Nowackiej w 3 Grand Prix Polski Seniorek

Dodano: 2 miesiące temu

Paulina Nowacka utrzymuje wysoki poziom. Tenisistka stołowa reprezentująca na co dzień LKTS Luvenię Luboń.

Paulina Nowacka utrzymuje wysoki poziom. Tenisistka stołowa reprezentująca na co dzień LKTS Luvenię Luboń, tym razem wywalczyła wysokie miejsce podczas rywalizacji seniorek w Gdańsku.
Zawodniczka LKTS Luvena Luboń uplasowała się na 9 miejscu wygrywając cztery pojedynki, ulegając jedynie w dwóch meczach, Agacie Zakrzewskiej i Julii Ślązak.

Aleksandra Michalak 3-2

2 miejsce Julia Gładysz, 3 miejsce Natalia Piechota w 3 Grand Prix Wielkopolski Juniorek 2020 !

W sobotę 18 stycznia w Poznaniu rozegrane zostało ostatnie w tym sezonie Grand Prix Wielkopolski w kategorii Juniorek.
Turniej obfitował w dramatyczne spotkania i niespodzianki. W finale zagrały kadetki Weronika Kaźmierczak (MKTS Opalenica) i Julia Gładysz. Zwycięstwo odniosła zawodniczka z Opalenicy, która wcześniej wygrała z Natalią Piechotą. Miejsca na podium wychowanek Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego to dobre osiągnięcia choć zawsze pozostaje lekki niedosyt. Zawodniczki LKTS Luboń będą walczyły o awans do turnieju ogólnopolskiego w Luboniu 7 lutego podczas eliminacji ogólnopolskich. Do 3 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów, które rozegrane zostaną w Luboniu udział w turnieju dzięki wysokiemu miejscu w Polsce posiada Zuzanna Sułek.

21-24 Filip Borowiak

3 miejsce Filip Borowiak, 4 miejsca Patrycja Frelich i Damian Pyśk w 3 Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów 2020 !

W Czempiniu po raz trzeci rozegrane zostały zawody z cyklu Grand Prix Wielkopolski. O awans do turnieju ogólnopolskiego walczyli zawodnicy Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego. W półfinałach zameldowało się trzech przedstawicieli LKTS Luboń. Ostatecznie 3 miejsce zajął Filip Borowiak, a tuż za podium zameldowali się młodziczka Patrycja Frelich i Damian Pyśk. Dobre 9 miejsce zajął młodzik Kacper Zrol. Limit imienny do turnieju Grand Prix Polski Kadetek posiada Julia Gładysz. Pozostali zawodnicy walczyć będą w eliminacjach ogólnopolskich.
9-10 Kacper Zrol

Anita Chudy z limitem na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2020 !

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego opublikował listę zawodniczek posiadających limit imienny do startu w MMP. 32 Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski odbędą się w Bydgoszczy od 2 do 5 kwietnia.

Debiut najmłodszej zawodniczki w Polsce !

Zawodniczki Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego rozgrywały w 1 lidze dwa spotkania wyjazdowe. Z uwagi na brak pełnego składu szansę debiutu otrzymała wychowanka LKTS Luboń żaczka 9-letnia Natasza Adamczyk. Natasza jest najmłodszą zawodniczką, która wystąpiła w tym sezonie w rozgrywkach centralnych. Pierwszy zespół LKTS Luvena Luboń uległ w Luzinie liderką 9 do 1, a w Białymstoku drugi zespół przegrał z miejscowym Galaxy, także 9-1.