Dzisiaj jest: 8.4.2020, imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U-13

Dodano: miesiąc temu Autor:

Z Halowych Mistrzostw Wielkopolski do lat 13 wracamy ze srebrnym medalem i tytułem wicemistrzyń Wielkopolski.

Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U-13
Z Halowych Mistrzostw Wielkopolski do lat 13 wracamy ze srebrnym medalem i tytułem wicemistrzyń Wielkopolski. To dla nas ogromny sukces, tym bardziej że droga do finału była niezwykle trudna. W fazie grupowej, niezwykle wyrównanej zmierzyliśmy się z mocną ekipą LPFA, która zwyciężyła w wojewódzkich rozgrywkach trawiastych. Szybkie wyjście na prowodzenie i świetna gra od początku turnieju dała nam trzy bramki, niestety błędy w kryciu powodują, że to spotkanie kończymy remisem 3-3. Drugi mecz to konfrontacja z niezwykle walecznymi piłkarkami GSS Grodzisk, które w całym turnieju udowodniły, że gra się do końca. Tutaj też musimy zadowolić się remisem, tym razem na tablicy wynik 2-2. Trzeci mecz to rywalizacja z gospodyniami i dla nas mecz o wyjście z grupy. Od początku mecz pod kontrolą, w którym zwyciężamy 5-1 i dzięki największej liczbie punktów wychodzimy z pierwszego miejsca w grupie. Ależ to były zacięte mecze pełne emocji i walki. W półfinale mierzymy się z zespołem ze Starych Oborzysk, szybko tracimy bramkę przez co wkrada się trochę niecierpliwości, ale ostatecznie kończymy mecz wygraną 6-4 i meldujemy się w wielkim finale. Finał...trochę tremy, trochę zmęczenia i pierwsza turniejowa porażka. Wynik 5-2, w którym mieliśmy kilka dogodnych sytuacji żeby się "podnieść", tym razem meldujemy się na II miejscu !!! Reasumując, dzisiejsze wicemistrzostwo to ogromny sukces i po raz kolejny miejsce w czołówce wielkopolskich klubów. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych podopiecznych, które dziś wsparte Agnieszką i Gabrysią pokazały ogromny potencjał.

Gabi przez trenerów została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju co jeszcze bardziej nas cieszy, a młodej piłkarce z Kłodawy gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.

SF Lejdis: Oliwia Senger, Wiktoria Urbaniak, Apolonia Kościelak, Alicja Ossowska, Agata Zakens, Michalina Szymańska ⚽️⚽️⚽️, Olga Bartkowiak, Gabriela Fesinger ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Agnieszka Kabacińska ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Marta Matysiak ⚽️⚽️


Szkoła Futbolu Luboń Lejdis
Źródło: Szkoła Futbolu Luboń Lejdis
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ