Dzisiaj jest: 21.1.2019, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Festiwal tenisa - wstęp bezpłatny

Dodano: rok temu Autor:

W programie: darmowa lekcja tenisa dla wszystkich uczestników , ścieżka sportowych wartości, liczne animacje i atrakcje, spotkanie z Redaktorem Marchewką , spektakl "Tenisowy świat piłek" 

Festiwal tenisa - wstęp bezpłatny
Data: niedziela 17 września 2017
start imprezy: 10.00 - szczegóły w programie
lokalizacja: Kortowo Tennis Club, Poznań, ul. Kotowo 62
 

W programie

- darmowa lekcja tenisa dla wszystkich uczestników 
- ścieżka sportowych wartości 
- liczne animacje i atrakcje 
- spotkanie z Redaktorem Marchewką 
- spektakl "Tenisowy świat piłek" 
- tematyczne prelekcje dla rodziców

O FESTIWALU
Festiwal Tenisa to unikatowa impreza sportowa dla dzieci. W trakcie wydarzenia promujemy tenis i związane z nim uniwersalne wartości, takie jak uczciwość, odpowiedzialność, współpraca, wytrwałość czy samodyscyplina. Na dzieci czeka szereg atrakcji składających się na cztery części, które „po tenisowemu” zostały nazwane Gemami oraz Tie Breakiem. GEM I – ścieżka sportowych wartości – tenisowe gry i zabawy zręcznościowe GEM II – lekcje gry w tenisa GEM III – tenisowe gry planszowe Tie Break – testy sprawnościowe w ramach akcji Mam Tenisowy Talent Dodatkowo na dzieci czeka również specjalny spektakl teatralny – „Tenisowy świat piłek”.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST FESTIWAL?
Na Festiwal Tenisa zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5 – 12 lat, zarówno niegrające w tenisa, jak i te grające rekreacyjnie. Udział w imprezie jest bezpłatny!

ZGŁOSZENIA
Ze względu na strukturę programu i związany z tym komfort dzieci, udział w imprezie należy poprzedzić zgłoszeniem internetowym za pośrednictwem prostego formularza.

REJESTRACJA WAŻNE INFORMACJE
Zabawy i animacje trwają około 1 godziny i 45 minut. Dzieci biorące udział w Festiwalu powinny mieć obuwie sportowe oraz sportowy strój. Wszystkim dzieciom zapewniamy niezbędny sprzęt. Istnieje możliwość zgłaszania grup zorganizowanych (w tym celu prosimy o kontakt z organizatorem). W przypadku niepogody Festiwal odbędzie się w hali sportowej Kortowa i fakt ten nie będzie miał wpływu na program. Każdy z uczestników otrzyma tenisowy upominek.

DLA RODZICÓW
W trakcie trwania Festiwalu dla rodziców zgromadzonych na obiekcie odbędą się liczne prelekcje związane z tematyką sportową i dziecięcą.

REDAKTOR MARCHEWKA
Redaktor Marchewka - główny bohater książek dla dzieci autorstwa Michała Filipiaka. Marchewka, pracownik redakcji magazynu „Sportowe Co Nieco”, w niezwykły sposób poznaje sekrety świata tenisa. Jego przewodniczkami są… dwie charyzmatyczne piłki tenisowe: Żółta i Piłka Prababcia, które podczas licznych przygód odkrywają przed nim nieznane dotąd nikomu sportowe tajemnice.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ
Zmiany w udostępnianiu informacji w grupach na Facebook-u. Więcej informacji