Dzisiaj jest: 16.7.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Polecane

Luboń - Wypadek podczas pracy

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:

W piątek 15 grudnia o godzinie 10:30 w firmie przy ulicy Szkolnej, doszło do wypadku podczas pracy. Pracownik niechcący włożył rękę do prasowalnicy.

Luboń - Wypadek podczas pracy
W piątek 15 grudnia o godzinie 10:30 w firmie przy ulicy Szkolnej, doszło do wypadku podczas pracy. Pracownik niechcący włożył rękę do prasowalnicy. Na miejsce niezwłocznie wezwano służby ratunkowe, w tym zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Luboniu, zastęp ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania, oraz zespół ratownictwa medycznego. Po przybyciu na miejsce,  strażacy przystąpili do uwalniania ręki. Po blisko 40 minutach, udało się wydostać kończynę. Pracownik przytomny, z dużymi obrażeniami ręki  został przetransportowany do szpitala.

Zdjęcie archiwalne
 
Źródło: Służby
Komentarze (Ilość: 10)
Rosnąco Standardowy
  • Straszne
    2017-12-17 11:00:16 Zgłoś
    No i Ukrainka nie ma rączki. Nie napisane nic bo pewnie na lewo zatrudniona albo bez papierów na pobyt..
  • Ania
    2017-12-23 16:20:17 Zgłoś
    Hej Straszne. Ty kretynie, ta Pani byla oficjalnie zatrudniona. Jakby nie bylo w Polsce ukraińcow, to kto by pracował w polskich firmach za te marne grosze bez dotrzymania jakichkolwiek przepisów BHP. Powinienes sie cieszyc ze tu przyjezdzamy I twoja babka ma emeryture , a ty pewnie zasilek dla bezrobotnych!!!
    • ?
      2018-01-07 15:18:53 Zgłoś
      z powrotem na ukraine jak sie nie podoba w Polsce, myslisz że łaske komu robisz że tu pracujesz? powinnas na kolanach dziękowac że możesz tu pracować a nie..
      • Spokojnie polaczku
        2018-01-07 15:35:35 Zgłoś
        Nie zesraj się :-)
    • Ania
      2018-01-07 18:27:16 Zgłoś
      Jak chcesz lepszą pracę zadzwoń 664328920
    • pa pa
      2018-01-08 00:15:28 Zgłoś
      A kto pracuje w ukraińskich firmach za marne hrywne bez dotrzymania żadnych przepisów BHP ani nawet najprostszych norm EU? Jak tak ci źle w Polsce to po jaką cholerę tu przyjeżdżałaś? Pewnie po zasiłek socjalny i 500+.
      • Olek
        2018-01-12 12:45:47 Zgłoś
        Nie, oni idą do EU, aby stracić rękę?
    • Ania spokojnie
      2018-03-06 02:54:23 Zgłoś
      Spokoojnie , nie chodziło mu o "Ukrainkę" że narodowość tylko pewną osobę z Youtuba która wrobiła męża na Ukrainie iż o nią chodzi ... A ta streamerka mieszka sobie i od roku żyła z polskim streamerem
  • Miro
    2018-01-07 21:05:09 Zgłoś
    Mam nadzieję że ten Janusz Biznesu Beknie ja już tam robiłem, zostałem zwolniony bo nie chciałem pracować przy zjebanej maszynie, tam wszystkie zjebane maszyny, szczury latają maszyny niezabezpieczone... szkoda gadać BHP wygląda tak że dają ci kartę i podpisz. Wiedziałem że ktoś kiedyś tam wpadnie... szkoda że kobieta. Wielka szkoda, bez ręki tak naprawdę już nigdzie nie znajdzie pracy, ciekawe czy mają odpowiednik Ukraińskiego ZUSu który wszystkich ulecza i zalicza jako w pełni sprawnych.
  • Nie dajcie się zwieść plusom do komentarza użytkownika Ania
    2018-01-08 00:18:52 Zgłoś