Dzisiaj jest: 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Odbierz bezpłatną wejściówkę na galę Siewca Roku!

Dodano: rok temu Autor:

Kolejny już raz Miasto Luboń organizuje konkurs Siewca Roku. Mieszkańcy mogli zgłaszać osoby i instytucje, które w szczególny sposób zaznaczyły swoją obecność na terenie naszego miasta w 2017 roku.

Odbierz bezpłatną wejściówkę na galę Siewca Roku!
Kolejny już raz Miasto Luboń organizuje konkurs Siewca Roku. Mieszkańcy mogli zgłaszać osoby i instytucje, które w szczególny sposób zaznaczyły swoją obecność na terenie naszego miasta w 2017 roku. Wyłonione zostały w ten sposób wybitne postaci życia publicznego, sportowego, kulturalnego i gospodarczego.
Zwycięzców poznamy podczas uroczystości 9 lutego 2018 roku. Galę wręczania statuetek uświetni występ Stanisława Soyki. Darmowe wejściówki na to wydarzenie dostępne są w Urzędzie Miasta Luboń (do odbioru od 22 stycznia w pok.017) po wypełnieniu formularza rejestracyjnego: TUTAJ.

/ Miasto Luboń
 

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ