Dzisiaj jest: 18.3.2018, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława

Odbierz bezpłatną wejściówkę na galę Siewca Roku!

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Kolejny już raz Miasto Luboń organizuje konkurs Siewca Roku. Mieszkańcy mogli zgłaszać osoby i instytucje, które w szczególny sposób zaznaczyły swoją obecność na terenie naszego miasta w 2017 roku.

Odbierz bezpłatną wejściówkę na galę Siewca Roku!
Kolejny już raz Miasto Luboń organizuje konkurs Siewca Roku. Mieszkańcy mogli zgłaszać osoby i instytucje, które w szczególny sposób zaznaczyły swoją obecność na terenie naszego miasta w 2017 roku. Wyłonione zostały w ten sposób wybitne postaci życia publicznego, sportowego, kulturalnego i gospodarczego.
Zwycięzców poznamy podczas uroczystości 9 lutego 2018 roku. Galę wręczania statuetek uświetni występ Stanisława Soyki. Darmowe wejściówki na to wydarzenie dostępne są w Urzędzie Miasta Luboń (do odbioru od 22 stycznia w pok.017) po wypełnieniu formularza rejestracyjnego: TUTAJ.

/ Miasto Luboń
 

 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane