Dzisiaj jest: 23.5.2019, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Polecane

II edycja Biegu Tropem Wilczym w Luboniu

Dodano: rok temu Autor:

Już w niedzielę 4 marca 2018 roku odbędzie się druga edycja Biegu Tropem Wilczym w Luboniu.

II edycja Biegu Tropem Wilczym w Luboniu

Już w niedzielę 4 marca 2018 roku odbędzie się druga edycja Biegu Tropem Wilczym w Luboniu. Po miesiącu od rozpoczęcia zapisów,  rozeszła się już niemal 1/3 miejsc, a zapisanych z każdym dniem przybywa. Zawody wchodzą w skład ogólnopolskiego projektu który odbędzie się w ok 280 miastach grodząc na starcie ok 70 tysięcy ludzi!

            Tegorocznej impreza odbędzie się  na terenach Nadleśnictwa Babki w Luboniu. Tzw.  "Lasek Majoński" zlokalizowany jest w dzielnicy Lasek w pobliżu siedziby firmy Luvena S.A.
 To trochę zapomniane miejsce, idealne nadaję się do biegania i wypoczynku. Warto wystartować, aby poznać uroki tych okolic.


            Dzięki zmianie lokalizacji (poprzednia edycja odbyła się w parku Jana Pawła II) oprócz symbolicznego dystansu 1963m ( odnoszącego się do roku śmierci ostatniego żołnierza niezłomnego Józefa Franczaka) udało się również wytyczyć drugi dystans - 5 kilometrów ( składający się z dwóch pętli). Taki wybór dystansów sprawia, że impreza jest adresowana do wszystkich: tych którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem oraz bardziej doświadczonych, którzy mogą sprawdzić formę na początku biegowego sezonu.

Wszystkie osoby które ukończą bieg otrzymają odlewany medal, posiłek regeneracyjny oraz bogaty pakiet startowy  ( min. koszulkę bawełnianą z podobizną Żołnierza Niezłomnego).  Wpisowe do 11 lutego wynosi 35 zł

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych. Dla dzieci rozegrane zostaną biegi na dystansach 200m (1-6 lat), 400m (7-9 lat)  i 1000m (10-14 lat). Wpisowe dla dzieci wynosi 20 zł i otrzymują taki sam pakiet jak dorośli.           

Zgłoszeń na bieg można dokonywać pod linkiem:

www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/tropem-lubon

Szczegółowe informacje o imprezie na stronie:      
www.tropemwilczym.wixsite.com/lubon

Źródło: ORGANIZATOR
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • Lasek
    2018-01-30 17:39:40 Zgłoś
    O ile dobrze pamietam to zawsze nazywano nie Majoński a Lasek Majowski. No chyb, ze się myle.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ