Dzisiaj jest: 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

15 miejsce Damiana Pyśka w 3 Grand Prix Polski Młodzików

Dodano: rok temu Autor:

W Białymstoku, w trzecim Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym z udziałem blisko 200 zawodniczek i zawodników uczestniczył wychowanek LKTS Luvena Luboń.

W Białymstoku, w trzecim Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym z udziałem blisko 200 zawodniczek i zawodników uczestniczył wychowanek LKTS Luvena Luboń. Damian Pyśk zajął dwunaste miejsce w 1 Grand Prix Polski Młodzików oraz trzecie w 2 Grand Prix Polski Młodzików tym razem zakończył zawody w połowie drugiej dziesiątki.  W rankingu krajowym Damian sklasyfikowany był przed turniejem na 7 miejscu. Damian wygrał pierwsze cztery mecze, a następnie w meczu o awans do 8 uległ Michałowi Wandachowiczowi 3 do 0 . Damian wywalczył limit do Mistrzostw Polski. Cały turniej zakończył z bilansem 6 zwycięstw i trzech porażek.  Damian będzie startował w kategorii młodzików, także w kolejny sezonie. Zdobyte doświadczenie zaprocentuję w przyszłości.  Julia zaprezentowała waleczność i ambicję, a najważniejsze, że zebrał cenne doświadczenie, a także wnioski do dalszego treningu. Nasi tenisiści zaprezentowali tenis na dobrym poziomie - do zajęcia lepszych miejsc zabrakło niewiele.