Dzisiaj jest: 22.3.2019, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

XV Turniej o Puchar Burmistrz Miasta Luboń w Boules

Dodano: rok temu Autor:

Wszystkich miłośników gry w Boules oraz wszystkich chętnych nauczyć się zasad i spróbować sił w tradycyjnej francuskiej grze towarzyskiej serdecznie zapraszamy na XV Turniej o Puchar Burmistrz Miasta

XV Turniej o Puchar Burmistrz Miasta Luboń w Boules
Wszystkich miłośników gry w Boules oraz wszystkich chętnych nauczyć się zasad i spróbować sił w tradycyjnej francuskiej grze towarzyskiej serdecznie zapraszamy na XV Turniej o Puchar Burmistrz Miasta Luboń w Boules. 

Na piętnastą już edycję naszego Turnieju zapraszamy 21 kwietnia o godzinie 10:00 na plac zabaw przy Ośrodku Kultury w Luboniu. 
Spędźmy razem miłą sobotę, gdzie wspólnie przy dźwiękach francuskiej muzyki rozgrywać będziemy towarzyskie i pełne radości ale też sportowej rywalizacji turniejowe spotkania o Puchar Burmistrz Miasta Luboń. 
Dla wszystkich osób biorących udział w Turnieju czekać będzie przez coś słodkiego, kawa, herbata oraz ciepłe danie kuchni francuskiej.

Koszt uczestnictwa w XV Turnieju o Puchar Burmistrz Miasta Luboń wynosi 10 zł od osoby. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod numerami: 500 287 325 i (061) 8 130 072!

/ Ośrodek Kultury Luboń
Źródło: ​​​​​​​/ Ośrodek Kultury Luboń
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ