Dzisiaj jest: 20.11.2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

7 MEDALI DLA LKTS LUVENA LUBOŃ W TURNIEJU TOP 8 !

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:

Tenisiści stołowi LKST Luvena Luboń znakomicie zaprezentowali się w tradycyjnym i prestiżowy Turnieju TOP 8 rozgrywanym 29 marca w Objezierzu.

Tenisiści stołowi LKST Luvena Luboń znakomicie zaprezentowali się w tradycyjnym i prestiżowy Turnieju TOP 8 rozgrywanym 29 marca w Objezierzu. Do udziału w tym prestiżowym turnieju awansowało 10 zawodników LKTS Luvena Luboń. Trzeba przyznać, że było to zadanie nie łatwe, gdyż w zawodach wystartowali najlepsi zawodnicy z wielkopolski w kategoriach młodzieżowych. W każdej kategorii najlepszych ośmiu zawodników z województwa.
Najlepszą młodziczką została Julia Gładysz. Wśród juniorek triumfowała Anita Chudy, a drugie miejsce zajęła Zuzanna Sułek. II miejsca zajęli Wiktoria Frelich wśród kadetek, Patryk Pyśk w gronie juniorów oraz Damian Pyśk (kadeci). Bardzo dobre trzecie miejsce wywalczył Filip Borowiak. Był to znakomity turniej pod względem szkoleniowy. Na 8 kategorii tenisiści stołowi LKTS Luvena Luboń wywalczyli 7 medali, najwięcej ze wszystkich klubów z Wielkopolski, kolejny klub z Obornik zdobył 4 medale.