Dzisiaj jest: 21.1.2019, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Wiadomości z LKTS Luvena Luboń

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:

Trzy zwycięstwa w sobotnich rozgrywkach drużynowych ! Zespół 2 ligi kobiet LKTS Luboń rozegrał 3 kolejkę w Śmiglu. Dziewczyny odniosły pewne zwycięstwo z miejscową Polonią i utrzymały 1 miejsce ...

Wiadomości z LKTS Luvena Luboń
Mistrzostwa Polski Młodzików 2018
  
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym rozegrane zostały w Zielonej Górze od 19 do 22 kwietnia. Wyłoniono Mistrzów Polski w kategorii wiekowej młodziczek i młodzików. W imprezie indywidualnej startowali zawodnicy LKTS Luvena Luboń młodziczka – Julia Gładysz oraz młodzik – Damian Pyśk w turnieju drużynowym partnerem Damiana był Filip Borowiak. Damian awansował na podstawie limitu imiennego z rankingu PZTS, a Julia awansowała do turnieju z eliminacji wojewódzkich. Turniej przebiegał sprawnie organizatorzy zapewnili prawidłowe warunki do przeprowadzania mistrzostw. Zawody były interesujące z szeregiem bardzo zaciętych pojedynków. Julia i Damian zaprezentowali się dobrze szczególnie cieszy postęp w grze. Nasi reprezentanci odnieśli kilka cennych zwycięstw, a zdobyte doświadczenie zaprocentuję w przyszłości.  W najmłodszych kategoriach są bardzo małe różnice jeśli chodzi o poziom. Filip i Damian będą startować w kategorii młodzików, także w sezonie 2018/2018. Julia od nowego sezonu będzie kadetką.  

 Wyniki
 Młodziczki

Turniej indywidualny
17-24 GŁADYSZ Julia 
 
Turniej deblowy
 17-32  GŁADYSZ Julia  WACHOWIAK Klaudia   LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin
 
Młodzicy
 
Turniej indywidualny
 17-24 PYŚK Damian
 
 turniej deblowy
 17-32 PYŚK Damian   TURECKI Kacper UKS GRYF Gdów
 
Turniej drużynowy
 17-24 LKTS Luboń PYŚK Damian  BOROWIAK Filip 
 
Trzy zwycięstwa w sobotnich rozgrywkach drużynowych !
 
Zespół 2 ligi kobiet LKTS Luboń rozegrał 3 kolejkę w Śmiglu. Dziewczyny odniosły pewne zwycięstwo z miejscową Polonią i utrzymały 1 miejsce w tabeli. Ostatnie mecze sezonu 2018 w grupie wielkopolskiej odbędą się w Luboniu 12 maja. W sali Luvena będziemy gościć zespoły z Obornik i Ostroroga.

W sali Luvena zawodnicy LKTS Luboń wygrali ostatnie swoje mecze w sezonie z Polonią Śmigiel 10-0 i Górnikiem Kłodawa 7-3 kończąc sezon na czele tabeli z awansem do 2 ligi oraz bez porażki w całym sezonie 2017/2018.
 
Piotr Ciszak
 
Źródło: Piotr Ciszak
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ
Zmiany w udostępnianiu informacji w grupach na Facebook-u. Więcej informacji