Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

W szpitalu nie dali rady, pomogli strażacy (filmik)

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:

Mieszkanka z Lubonia w niedzielę zgłosiła się do szpitala w Poznaniu.  Kobieta nie mogła zdjąć obrączki ze spuchniętego palca. 

W szpitalu nie dali rady, pomogli strażacy (filmik)
W szpitalu powiedziano kobiecie żeby udała się do straży pożarnej,  ponieważ oni dysponują specjalnymi narzędziami do przecinania biżuterii. Kobieta udała się do pobliskiej straży pożarnej zlokalizowanej przy ulicy Czechosłowackiej. Niestety okazało się, że nie posiadają takiego urządzenia. Poradzili kobiecie aby zgłosiła się do Lubońskiej jednostki straży pożarnej. Tak też zrobiła.

Niestety im również nie udało się pomóc kobiecie. Posiadają oni urządzenie do przecinania biżuterii ale nie było ono wstanie przeciąć tytanowego pierścionka.

Strażacy widząc napuchnięty palec kobiety, za wszelką cenę chcieli jej pomóc. Udało im się ustalić, że strażacy z Jednostki  Ratowniczo Gaśniczej nr 7  w Poznaniu specjalizują się w usuwaniu tego typu zagrożeń. Niezwłocznie zawieźli kobietę na miejsce. Tam w końcu udało się pomóc kobiecie. Kobieta mogła odetchnąć z ulgą. Filmik z usuwania pierścionka z palca dostępny poniżej.

 
Źródło: OSP
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ
Zmiany w udostępnianiu informacji w grupach na Facebook-u. Więcej informacji