Dzisiaj jest: 27.6.2019, imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
Polecane

Luboń: Podrzucił swoje śmieci,  zdarzenie zarejestrował monitoring

Dodano: rok temu Autor:

Wydawałoby się, że wszyscy żyjemy w cywilizowanym  świecie. Fakt, że ktoś nie ma siły donieść papierka do śmietnika na chodniku, jest - niestety - prozą życia codziennego. Co innego jednak ...

Luboń: Podrzucił swoje śmieci,  zdarzenie zarejestrował monitoring


Wydawałoby się, że wszyscy żyjemy w cywilizowanym  świecie. Fakt, że ktoś nie ma siły donieść papierka do śmietnika na chodniku, jest - niestety - prozą życia codziennego. Co innego jednak, kiedy śmieci podrzucane są komuś. W hurtowych ilościach.

We wtorek 22 sierpnia w godzinach porannych młody mężczyzna w kapturze zostawił trzy worki śmieci na prywatnej posesji przy ulicy 11 Listopada. Kilka minut później sytuacja się powtórzyła … Mężczyzna kolejne duże worki śmieci pozostawił przy lokalach usługowych, mieszczących się przy ulicy Poniatowskiego. W we wszystkich workach znajdowały się resztki materiałów budowlanych.
Wysokie kary za podrzucanie śmieci 
Za złamanie art. 10a Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie, czyli pozbywanie się odpadów w miejscu do tego niewyznaczonym, grozi mandat do 500 zł. 

 Mam nadzieję, że udostępniony filmik będzie przestrogą, a pana, który podrzucił śmieci, skłoni do refleksji – informuję Pan Sławek – Czytelnik

Materiał wideo : 


  


 

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ