Dzisiaj jest: 17.6.2019, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Polecane

Przegrana i wygrana młodzieżowych Reprezentacji Wielkopolski

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:

Mecze rozgrywała reprezentacja do lat 14 oraz 16.

Przegrana i wygrana młodzieżowych Reprezentacji Wielkopolski

Dziewieć zawodniczek Szkoły Futbolu Lejdis wystąpiło w meczach reprezentacji Wielkopolski. Najpierw w barwach Wielkopolskiego ZPN zobaczyliśmy Faustynę Owoc oraz Kingę Połatyńską. Niestety reprezentacja U-16 niespodziewanie uległa Lubuskiem ZPN 0-1. 
W drugim spotkaniu Reprezentacja Wielkopolski U-14 zmierzyła się z równieśniczkami z Lubuskiego ZPN U-14. W wyjściowym składzie zobaczyliśmy zawodniczek Szkoły Futbolu Lejdis: Jagoda Cyranika, Natalia Pawlak, Aleksandra Betka, Magdalena Filipiak oraz Zofia Budasz. Na boisku oprócz tej piątki pojawiły się Oliwia Owczarczak oraz Julia Rusinek. Cała reprezentacja z naszymi zawodniczkami na czele spisała się na "5" pokonując gości 5-0. Dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się nasza zawodniczka Natalia Pawlak , a jedno trafienie dopisała Jagoda Cyraniak.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ