Dzisiaj jest: 17.6.2019, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Polecane

Premierowe zwycięstwo Orlików

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:

W swoim kolejnym meczu na poziomie I ligi, orliki Szkoły Futbolu zainkasowały w końcu, po bardzo dobrej grze, komplet punktów.

Premierowe zwycięstwo Orlików
Można rzecz: nareszcie! W swoim kolejnym meczu na poziomie I ligi, orliki Szkoły Futbolu zainkasowały w końcu, po bardzo dobrej grze, komplet punktów, w pokonanym polu pozostawiając gospodarzy pojedynku, zespół Sucharów Suchy Las. 

Sukces nie przyszedł jednak łatwo. Zawsze dużo prościej jest bowiem, stojąc z boku, wnosić swoje uwagi i spostrzeżenia. Na szczęście cały sztab Szkoły Futbolu składa się z doświadczonych trenerów, pasjonatów piłki nożnej, którzy wiedzą, że największym sukcesem w futbolu dziecięcym są nie wygrane mecze, a postępy czynione przez podopiecznych.

W ten weekend jednak zespół trenera Dawida pokazał klasę i ogromne już umiejętności, na tle silnego przeciwnika (każdy wie, że na tym poziomie rozgrywkowym – najwyższym z możliwych), słabych przeciwników już nie ma. Trener Dawid był bardzo zadowolony zarówno z gry, jak i wyniku, jednoznacznie podkreślając, że pomimo sporych osłabień, jakie dotknęły zespół przed sezonem, nadal ma ogromny potencjał, który jak wiadomo należy wspierać regularną i ciężką pracą na treningach. Najbliższa okazja na doszlifowanie formy przed kolejnymi wymagającymi meczami już w tym tygodniu, do zobaczenia na treningach!

Źródło: Szkoła Futbolu Luboń
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ