Dzisiaj jest: 17.6.2019, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Polecane

Kolejne sukcesy LKTS Luvena

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:

Wspaniałym sukcesem zakończyło się I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

Kolejne sukcesy LKTS Luvena
9 miejsce Damian Pyśk i 12 miejsce Patrycja Frelich w 1 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików Krosno 2018
 
Wspaniałym sukcesem zakończyło się I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików, które rozegrane zostało w Krośnie w weekend (21-23.09.2017 r.). W stawce ponad 200 uczestników wystartowało dwóch reprezentantów LKTS Luvena Luboń: Patrycja Frelich i Damian Pyśk. Damian wywalczył awans do turnieju głównego na podstawie limitu ogólnopolskiego, a Patrycja z eliminacji wojewódzkich.
Damian zakończył zawody na 9 pozycji. Wiemy, że wychowanka LKTS Luvena Luboń stać na więcej. Teraz czekają Damiana przygotowania do kolejnych zawodów Grand Prix Polski oraz imprezy głównej Mistrzostw Polski Młodzików.
Patrycja rozstawiona z 40 numerem zakończyła turniej na bardzo dobrym 12 miejscu.
Warto dodać, że Patrycja rywalizować będzie w kategorii młodzik, także w kolejnym sezonie.
Waleczność, determinacja i wielka wola walki cechowały naszych reprezentantów.
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych młodych zawodników, którzy osiągają coraz lepsze wyniki, zawsze z nazwą swojego miasta na koszulkach. Dzięki nim, Luboń staje się znany w świecie tenisa stołowego, jako prężny ośrodek kształcący młodzież w tej wymagającej dyscyplinie.
W tym miejscu składamy gorące podziękowania sponsorowi naszego klubu firmie LUVENA S.A., która stworzyła możliwość treningu najmłodszym mistrzom w swojej sali.
Kolejne Grand Prix Polski młodzicy będą mieli od 16 do 18 listopada w Gdańsku. W Centrum im. Andrzeja Grubby odbędzie się kolejna odsłona Grand Prix Polski. Wierzymy, że w Gdańsku zobaczymy kolejnych reprezentantów LKTS Luvena Luboń.
 
Wyniki
 
Młodziczki


Patrycja Frelich
Zuzanna Borek 1-3
Andżelika Sowa 3-1
Weronika Bobek 3-1
2 miejsce w grupie
Liliana Przybył 3-2
Kinga Hawro 0-3
Matylda Hadryś 3-0
Zuzanna Dąbrzał 3-1
Karolina Hołda 1-3
Julia Skwarek 0-3

 
Młodzicy 

Damian Pyśk 
Franciszek Żygadło 2-3
Grzegorz Tereszkiewicz 3-0
Wiktor Ptak 3-2
2 miejsce w grupie
Kacper Turecki 1-3
Paweł Polok 3-1
Mikołaj Łukaszewski 3-2
Krzysztof Żurawski 3-2
Wiktor Klag 3-1
Piotr Żurawski 3-1

 
Życzymy powodzenia w następnych turniejach !
 
 
Remis w 1 lidze kobiet ! 
 
Zespół 1 ligowy LKTS Luvena Luboń w 3 kolejce podejmował w sali Luvena KS Galaxy Białystok. Mecz obfitował w wiele emocjonujących starć i wiele efektownych wymian. Mecz był bardzo wyrównany o czym świadczy fakt, że każda runda kończyła się remisowo. Zawodniczki z Lubonia kolejny raz zdobyły we własnej sali punkty. Remis z drużyną ze stolicy Podlasia trzeba przyjąć z radością, gdyż zespół LKTS-u jest mniej doświadczony od innych zespołów grupy północnej występujących od kilku lat w 1 lidze. Najwięcej punktów wywalczyła Paulina Nowacka. Po intensywnym początku sezonu kolejny mecz rozegrają zawodniczki LKTS Luvena Luboń 20 października we własnej hali podejmując drużynę MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino z którą wygrały rywalizację w czerwcowym barażu o 1 ligę.

LKTS Luvena Luboń - KS GALAXY Białystok 5:5
2,5 p. Paulina Nowacka
1 p. Asia Spychała
1 p. Zuzia Sułek
0.5 p. Anita Chudy
0 p. Maja Zielińska

 

2 liga mężczyzn Remis w Śmiglu ! 
 
W weekend rozpoczęły się rozgrywki w II lidze mężczyzn. Beniaminek rozgrywek LKTS Luvena Luboń w składzie Maciej Wiśniewski, Daniel Welke, Marcin Pawlak i Piotr Kołdyka zremisował w Śmiglu z Polonią oraz minimalnie przegrał z KS Wamet Dąbcze. Najwięcej punktów dla LKTS-u zdobyli Maciej Wiśniewski i Daniel Welke. Głównym celem zespołu jest utrzymanie w 2 lidze, która dla zespołów z Wielkopolski jest najwyższą klasą rozgrywkową, gdyż na wyższym szczeblu nie ma przedstawiciela.
Obecnie w rozgrywkach nastąpi miesięczna przerwa, a 3 i 4 kolejka spotkań zostanie  rozegrana 20 października w Luboniu gościć będziemy zespoły z Ostroroga i Opalenicy.

KS Polonia Śmigiel - LKTS Luvena Luboń 5-5 
2 Maciej Wiśniewski 
2 Daniel Welke 
1 Marcin Pawlak 
0 Piotr Kołdyka


KS Wamet Dąbcze - LKTS Luvena Luboń 6-4
1.5 Maciej Wiśniewski 
1.5 Daniel Welke 
1 Marcin Pawlak 
0 Piotr Kołdyka

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ