Dzisiaj jest: 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Sukcesy LKTS Luvena Luboń

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

1 i 3 miejsce w Grand Prix Wielkopolski Żaków !

W niedzielę 30 września  2018 roku w Poznaniu rozegrane zostały zawody dla najmłodszych zawodniczek i zawodników Wielkopolski w tenisie stołowym. Po raz kolejny zainteresowanie turniejem było bardzo duże. W 1 Grand Prix Wielkopolski Żaków uczestniczyli reprezentanci LKTS Luvena Luboń. Były to eliminacje do I Grand Prix Polski Żaków z których to tylko zwycięzca uzyskuje bezpośredni awans na te zawody. Pierwsze miejsce i awans na Grand Prix Polski wywalczył Kacper Zrol. Brązowy medal wywalczył Bartek Sułek. 8 miejsce wywalczył Adam Jakubowicz. Gra naszych reprezentantów bardzo cieszy. Jest to największy sukces zawodników LKTS Luboń w kategorii żaków podczas zawodów w Wielkopolsce. Nasi zawodnicy prezentują się coraz lepiej i nabierają niezbędnego doświadczenia. Zawodnicy LKTS Luvena Luboń pokazali waleczność i duże zaangażowanie. I Grand Prix Polski Żaków odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 19-21.10.2018 r.

18 miejsce Zuzanny Sułek w 1 Grand Prix Polski Juniorek 2018

Zielona Góra (28-30.09.2018) była areną zmagań Juniorek i Juniorów w 1 Grand Prix Polski z udziałem ponad 200 uczestników. W turnieju udział wzięli najlepsi tenisiści z rocznika 2001 oraz młodsi. Startowali reprezentanci LKTS Luvena Luboń Maja Zielińska, Zuzanna Sułek, Natalia Piechota, Kinga Rogalka i Wiktoria Frelich i Damian Pyśk.  Najlepiej zaprezentowała się juniorka Zuzanna Sułek zajmując 18 pozycję. Nie wiele zabrakło do jeszcze lepszego wyniku.  Dla Zuzi był to najlepszy turniej w  kategorii juniorek. Miejsca poza „32” turnieju głównego zajęła Maja Zielińska. Natalia, Kinga, Wiktoria i Damian startowali w eliminacjach. Start należy uznać za udany cieszy możliwość konfrontacji z najlepszymi w kraju zawodnikami, którzy występują w rozgrywkach Superligi, Ekstraklasy i I ligi.