Dzisiaj jest: 20.4.2019, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Polecane

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w okresie Wszystkich Świętych

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w okresie Wszystkich Świętych wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu transportu publicznego na obszarze Lubonia

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w okresie Wszystkich Świętych
Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w okresie Wszystkich Świętych wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu transportu publicznego na obszarze Lubonia:

31 października (środa)
Linie nr 611, 690 – w związku z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na ulicy Cmentarnej w Luboniu, kursy jadące z pętli Sycowska Centrum Handlowe w kierunku Dębca będą skierowane objazdem przez ulicę Traugutta i 11 Listopada. Kursy w przeciwnym kierunku będą wykonywane po stałej trasie.

1 listopada (czwartek)
Przez cały dzień komunikacja kursuje zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta z następującymi zmianami: • Linia nr 611 – kursy realizowane tylko do przystanku: Luboń/Żabikowo (bez wjazdów do pętli Sycowska Centrum Handlowe), • Linia nr 690 – mając na uwadze dojazd mieszkańców Lubonia do cmentarza w Żabikowie, przez cały dzień autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze, bez wjazdów do pętli Sycowska Centrum Handlowe, • Linie nr 250 i 651 - w nocy z 31 października na 1 listopada oraz z 1 na 2 listopada nie będą wykonywane kursy nocne.

2 listopada (piątek)
Przez cały dzień komunikacja kursuje zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty z następującymi zmianami: • Linia nr 651 – kursy będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze.

Szczegółowy wykaz zmian na liniach autobusowych i tramwajowych w okresie Wszystkich Świętych dostępny jest na stronie: www.ztm.poznan.pl.

info: Translub
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ