Dzisiaj jest: 20.4.2019, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Polecane

Luboński Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami !

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

8. Luboński Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami. Na liście startowej biegu znajduję się już ponad 1300 uczestników. Limit wynosi 1500 !

Luboński Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami !
8. Luboński Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami. Na liście startowej biegu znajduję się już ponad 1300 uczestników. Limit wynosi 1500 osób i wiele wskazuje na to że po raz kolejny zostanie wyczerpany. Zapisy trwają  do niedzieli 4 listopada

                Impreza odbędzie się niedzielę 11 listopada 2018 r. W tegorocznej edycji, wyjątkowej z racji 100- lecie Niepodległości Polski na uczestników biegu czeka nowa trasa. Do pokonania będą dwie pętle, pierwsza długości ok 4,3km i drugą mierzącą ok. 5,7km. Zmiana trasa jest spowodowana planowanymi inwestycjami i remontami dróg w Luboniu. Wytyczenie nowej trasy było jednym z trudniejszych zadań z jakimi jako organizatorzy musieliśmy się zmierzyć, nie mniej udało się i liczymy że trasa przypadnie biegaczom do gustu. Niewątpliwym plusem nowej trasy jest uniknięcie słynnego ok 500m podbiegu na ul. Unijnej, który zapewne niejednej osobie dał się we znaki.  Kolejną nowością biegu jest także lokalizacja startu i mety- w tym roku wszystko znajduję się w jednym miejscu na ulicy 11 listopada.     

W pakiecie startowym na uczestników czeka:  
-     pamiątkowy kubek,

-     odlewany  medal za ukończenie biegu, który swoim konturem nawiązuje do kształtu II Rzeczypospolitej Polskiej.
-     rogal świętomarciński oraz butelka wody mineralnej,
-     posiłek regeneracyjny po biegu
-     voucher zniżkowy do Jump Areny
-     kwiat w kolorze białym lub czerwonym dla każdej kobiety na mecie.

Nie zabraknie tradycyjnych elementów, które wyróżniają imprezę: startu biegu o godz. 11:11 poprzedzonego odsłuchaniem pełnej wersji "Mazurka Dąbrowskiego", finiszu po  czerwonym dywanie, stref kibica utworzonych przez lokalne szkoły czy kategorii biegacz z flagą. W trakcie tegorocznej edycji już po raz drugi zostaną rozegrane Mistrzostwa Wielkopolski w Biegu na 10km oraz  Mistrzostwa 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach. Nagrodzeni zostaną także: najlepsza Lubonianka i Lubonianin, biegacz i biegaczka z flagą, najszybszy zawodnik i zawodniczka na wózku.  Wszyscy uczestnicy rywalizować będą w 16 kategoriach wiekowych.

Zapraszamy wszystkich do startu!

>>> Zapisz się na bieg klikając tutaj <<<


Organizatorzy
 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ