Dzisiaj jest: 20.4.2019, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Polecane

Poma-Gramy - Charytatywny turniej dla Alberta / WIDEO

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

16 grudnia 2018 w Lubońskiej hali LOSiR odbędzie się charytatywny turniej w piłkę nożną "Poma-Gramy"

Poma-Gramy - Charytatywny turniej dla Alberta / WIDEO
Wielkimi krokami zbliża się "Poma-Gramy Christmas Cup", czyli impreza o iście świątecznym klimacie.

 

Jakiś czas temu, przy ulicy Krysiewicza w Poznaniu podszedł do niego nieznany sprawca i bez powodu, brutalnie go zaatakował. Albert otrzymał potężny cios w głowę, przewrócił się, a gdy próbował wstać, sprawca uderzył go ponownie. Albert po drugim ciosie przewrócił się na ulicę i tam został przejechany przez samochód. Sprawca potrącenia nie udzielił mu pomocy i zbiegł z miejsca wypadku. W wyniku tego pobicia i potrącenia, chłopak odniósł poważne obrażenia.
 

Albert potrzebuje całodobowej opieki, Mama musi zrezygnować z pracy żeby zajmować się synem i walczyć o jego powrót do zdrowia. Miesięczny koszt rehabilitacji i pobytu w specjalistycznym ośrodku to w chwili obecnej około 4000 zł. Jest to kwota nieosiągalna dla rodziny Alberta. Przed wypadkiem, Albert był aktywnym, młodym człowiekiem, mającym swoje marzenia i pasje, kochał jazdę na deskorolce. Pomóżmy Albertowi Radomskiemu w powrocie do zdrowia, do swoich pasji, czeka na niego kochająca rodzina i ukochana dziewczyna. Nie pozwólmy, by bandyta, którego tożsamości nadal nie ustalono odebrał Albertowi najcenniejszy dar – życie.


Podczas imprezy można będzie zakupić los, który będzie brał udział w loterii fantowej.  Cała zebrana suma pieniędzy zostanie przekazana Albertowi na jego rehabilitacje.

Poszukujemy sponsorów w celu uatrakcyjnienia loterii oraz samego wydarzenia sportowego. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania.W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Chcesz zapisać swoją drużynę?
Zapisy oraz pytania prosimy kierować na email:
pomagramy@wp.pl
lub poprzez wiadomość prywatną:
https://web.facebook.com/PomaGramy

ZAPOWIEDŹ WYDARZENIA : 
 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ