Dzisiaj jest: 24.2.2020, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Polecane

Kolejne zwycięstwo LKTS w 1 lidze !

Dodano: rok temu

Zawodniczki LKTS Luvena Luboń wygrały na wyjeździe z IKTS Noteć Inowrocław 6 do 4. Aktualnie zajmują bardzo dobre 3 miejsce w 1 lidze kobiet !

Kolejne zwycięstwo LKTS w 1 lidze !


Zawodniczki LKTS Luvena Luboń wygrały na wyjeździe z IKTS Noteć Inowrocław 6 do 4. Aktualnie zajmują bardzo dobre 3 miejsce w 1 lidze kobiet !
Drugie zwycięstwo, a już trzecie łącznie odniosły tenisistki stołowe z Lubonia. Tym razem wygrały po zaciętym i emocjonującym spotkaniu z Notecią Inowrocław. Jest to znakomity początek sezonu, który gwarantuję spore emocję w sezonie 2018/2019.  LKTS Luvena Luboń to zespół połączenia doświadczenia i młodości, a składa się głównie z wychowanek klubu. Zdobycze punktowe co ważne rozkładają się na cały zespół, a to stanowi o sile, gdyż mam bardzo wyrównany skład co pozwala odpowiednio rotować składem pod względem taktycznym. W kolejnych spotkaniach zawodniczki LKTS Luvena Luboń, także powalczą o punkty. Celem numer jeden w sezonie po awansie jest utrzymanie w I lidze.  Punkty dla  LKTS zdobyły: Anita Chudy 2, Joanna Spychała 1,5, Paulina Nowacka 1, Maja Zielińska 1, Zuzanna Sułek 0,5. 4 miejsce Filipa Borowiaka w 2 Grand Prix Wielkopolski Młodzików w Krzyżu Wielkopolskim !

Turniej w Krzyżu otworzył drugi cykl zawodów wojewódzkich w sezonie 2018/2019. Limit do imprezy ogólnopolskiej dzięki wysokim pozycją w Polsce maja zapewniony: Patrycja Frelich i Damian Pyśk. Dziś startowała czwórka reprezentantów LKTS Luvena Luboń. Najwyższe 4 miejsce wywalczył Filip Borowiak. Pozostała trójka zawodników startuję jeszcze w kategorii żaków. W turnieju młodzików zdobywają cenne doświadczenie.
Wyniki
4 Filip Borowiak
9-12 Kacper Zrol
13-16 Bartosz Sułek
17-20 Adam Jakubowicz

Gratulujemy sukcesu i sportowej postawy wszystkim naszym zawodnikom !

Piotr Ciszak
 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ