Dzisiaj jest: 23.7.2019, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Polecane

Ukradł paliwo na stacji następnie spowodował wypadek

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Dziś chwilę po godzinie 15:00 doszło do wypadku na ulicy Żabikowskiej w Komornikach.

Ukradł paliwo na stacji następnie spowodował wypadek
Dziś chwilę po godzinie 15:00 doszło do wypadku na ulicy Żabikowskiej w Komornikach.  Na miejsce niezwłocznie zadysponowano dwa zastępy straży Pożarnej, w tym jeden z OSP Luboń.  W zgłoszeniu była mowa o osobie poszkodowanej – dodają służby. Po dojeździe na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Ostatecznie po przebadaniu osoby poszkodowanej nie stwierdzono większych obrażeń. Nie było konieczności transportu do szpitala. Zdarzenie z wypadku przekształcono na kolizję.  Zadaniem służb była neutralizacja płynów, które wyciekły podczas zderzenia, odłącznie zasilania w pojazdach oraz kierowanie ruchem, ponieważ  ruch odbywał się wahadłowo.

Chwilę wcześniej na pobliskiej stacji benzynowej doszło do kradzieży paliwa. Mężczyzna nalał paliwo do baniaków, następnie odjechał nie płacąc za olej napędowy. Został on szybko nakryty przez obsługę stacji. Udało nam się skontaktować z rzecznikiem prasowym Wielkopolskiej Policji. Potwierdził on informacje o kradzieży na stacji benzynowej, oraz o obecności tego mężczyzny podczas zderzenia pojazdów na ulicy Żabikowskiej.

Jak informują świadkowie zdarzenia, mężczyznę „gonił” sam właściciel stacji , kierowca z szybką prędkością wjechał na ulicę Żabikowską, następnie uderzył w jadący samochód. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. W wyniku zdarzenia uszkodzona została latarnia.

Zdjęcia oraz materiał : Luboni.pl
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ