Dzisiaj jest: 19.8.2019, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Wypadek na A2 – Strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu hydraulicznego

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Chwilę przed godziną 12 doszło do kolejnego zdarzenia na A2. Tym razem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych pomiędzy węzłem Luboń a węzłem Krzesiny w kierunku Świecka.

Wypadek na A2 – Strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu hydraulicznego

Wcześniej pisaliśmy o Karambolu na A2 w którym zderzyło się 7 samochodów w tym 5 samochodów ciężarowych.  ( WIĘCEJ INFORMACJI O ZDARZENIU )

Chwilę przed godziną 12 doszło do kolejnego zdarzenia na A2. Tym razem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych pomiędzy węzłem Luboń a węzłem Krzesiny w kierunku Świecka. Strażacy za pomocą sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do osoby poszkodowanej. W wyniku zdarzenia jedna osoba ostała poszkodowana. Autostrada na czas działań została całkowicie zablokowana w kierunku Niemieckiej granicy. Tworzą się ogromne utrudnienia. Na miejscu obecni są strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Luboniu. 

Fot. Matti, TomekWszelkie treści zamieszczone na naszej stronie internetowej (teksty, zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych 
Bez zgody redakcji Luboni.pl zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk,  przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

 
Źródło: Matti
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ