Dzisiaj jest: 19.10.2019, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Polecane

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Dodano: 8 miesięcy temu

Z przyjemnością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Z przyjemnością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły - Zofia Kaczmarek i Dobrochna Stachecka z klasy 3g oraz Wojciech Dudziński z 8a zostało finalistami Matematycznego Konkursu Wojewódzkiego. Młodzież przygotowywała się przez długie miesiące, chodząc na kółko o 7:00, trzy razy w tygodniu. Mimo zwiększenia iliczby i trudności zadań udało się uzyskać tytuł finalisty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Elżbieta Sobczak- Ellamann.

/ SP5 Luboń
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu e-mail do Lubońskiego systemu powiadomień o zagrożeniach - ALERT LUBOŃ